Z tym podręcznikiem rozwiniesz się najlepiej!

Podręczniki do nauki języka angielskiego oferują coraz więcej. Uczą już nie tylko poprawnej gramatyki w pisaniu i mówieniu, ale i właściwego do okoliczności słownictwa (również potocznego) czy różnych akcentów. Jednym z bardziej przystępnych podręczników do angielskiego jest vision 2, stworzony przez grupę profesjonalistów oraz lektorów z wieloletnim doświadczeniem. Na jakich tematach skupia się ta książka? Do uczniów, w jakim wieku jest dostosowana? Oraz czy oferuje coś poza podstawową treścią?

Podręcznik uniwersalny

Vision 2 to perfekcyjny przykład wszechstronnego i uniwersalnego podręcznika, który ułatwi naukę wszystkim uczniom. Jak to możliwe? W spisie treści znajdziemy ćwiczenia skierowane dla tych, którzy radzą już sobie lepiej z językiem angielskim oraz dla tych, którzy mają problemy z płynnym mówieniem, czytaniem czy poprawnym gramatycznie pisaniem. Vision 2 dedykowany jest drugim klasom szkół ponadpodstawowych (licea ogólnokształcące oraz technika) i też w takich klasach powinien być omawiany. To pozwoli na zachowanie ciągłości edukacyjnej oraz nie zniechęci uczniów o niższym poziomie zaawansowania. Warto zauważyć, że w podręczniku dostępne są dodatkowe treści, z których skorzystamy w internecie. A jest to możliwe dzięki umieszczeniu na stronach książki specjalnych kodów otwierających nam dostęp do witryny internetowej. W formie online czekają na nas różnorodne tematyczne quizy, testy sprawnościowe, krótkie sprawdziany czy przykładowe arkusze maturalne z języka angielskiego. 

Rozwinie twoje kompetencje

Korzystanie z podręcznika Vision 2 najlepsze i podążanie za wskazówkami w nim zawartymi, pozwoli ci na stałe rozwijanie twoich kompetencji. Zastanów się, w czym jesteś dobry, a nad jakimi umiejętnościami chciałbyś popracować? Może dobrze radzisz sobie w pisaniu, ale mówienie nie jest twoją mocną stroną? Jeśli tak, poświęć więcej czasu na zadania praktyczne. Świetnym i dającym natychmiastowe efekty działaniem jest mówienie na głos w języku angielskim, nawet do siebie. Dzięki temu oswajamy się z innym językiem i przestajemy zwracać zbyt dużą uwagę do tego, czy mówimy poprawnie.