UWAGA! Dołącz do nowej grupy Zielonki - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Małżeństwo zatrzymane za przywłaszczenie mienia w centrum handlowym


Policja w Krakowie rozwiązała sprawę przywłaszczenia ubrań oraz perfum w jednym z centrów handlowych. Do zatrzymania doszło 17 czerwca, a sprawcami okazało się małżeństwo w wieku 63 i 61 lat. Łączna wartość przywłaszczonych przedmiotów wyniosła ponad 900 złotych. Władze wskazują, że grozi im do 3 lat pozbawienia wolności za ten czyn.

Incydent, który zakończył się zatrzymaniem, miał miejsce na początku czerwca, kiedy to jeden z klientów, 50-letni mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, zapomniał zabrać torbę z przymierzalni. W momencie jego powrotu okazało się, że zarówno torba, jak i znajdujące się w niej rzeczy zniknęły. Funkcjonariusze, informowani o tym zdarzeniu, przystąpili do działania, aby zidentyfikować sprawców.

Dzięki szybkim i dokładnym działaniom policji ustalono tożsamość podejrzanych, co doprowadziło do ich zatrzymania na terenie powiatu olkuskiego. W wyniku przeszukania zabezpieczono przywłaszczone mienie, co stanowiło niezbity dowód ich winy. Sprawa będzie miała swój bieg w wymiarze sprawiedliwości, a sprawcy mogą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Źródło: Policja Kraków


Oceń: Małżeństwo zatrzymane za przywłaszczenie mienia w centrum handlowym

Średnia ocena:4.51 Liczba ocen:18


Zobacz Także