Zaproszenie na VIII Sesję Zwyczajną Rady Gminy Zielonki

Zbliża się VIII Sesja Zwyczajna Rady Gminy Zielonki, która odbędzie się 24 października 2024 roku o godzinie 9:00. Spotkanie, zwołane na podstawie przepisów o samorządzie gminnym, będzie miało miejsce w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zielonki. Wszyscy zainteresowani mieszkańcy są serdecznie zaproszeni do uczestnictwa w tym wydarzeniu, które będzie transmitowane na żywo.

W porządku obrad przewidziano szereg ważnych punktów. Oprócz formalnego otwarcia sesji i ustalenia porządku obrad, radni będą mieli okazję przyjąć protokoły z wcześniejszych sesji oraz zapoznać się ze sprawozdaniami z prac poszczególnych komisji. W programie znajduje się także podjęcie uchwał dotyczących zmiany budżetu gminy oraz wysokości stawek podatku od nieruchomości.

Rada podejmie również decyzje w sprawie udzielenia pomocy finansowej powiatowi na realizację inicjatyw samorządowych oraz rozpatrzy skargę na Wójta Gminy Zielonki. Dodatkowo, podczas sesji Wójt Gminy przedstawi informacje o działalności w okresie międzysesyjnym. Poza tym, przewidziano czas na wolne wnioski radnych. Sesja zakończy się formalnym zamknięciem przez przewodniczącego rady.

Wszystkie szczegóły dotyczące projektów uchwał można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej, w sekcji poświęconej Radzie Gminy. Zapraszamy mieszkańców do czynnego udziału w obradach i śledzenia transmisji online, aby być na bieżąco z ważnymi decyzjami dotyczącymi gminy Zielonki.

Źródło: Urząd Gminy Zielonki

Oceń: Zaproszenie na VIII Sesję Zwyczajną Rady Gminy Zielonki